SiennicaW Mińsku i w Siennicy

Siennica pod wodzą sołtysa Tadeusza Pustoły po raz kolejny pokazała, że pomagać może każdy. W ostatnią niedzielę aż 28 osób oddało krew w mobilnym punkcie poboru. W ten sposób udało się zebrać 12,6 litra tego cennego leku, którego żaden koncern nie jest w stanie wyprodukować.

Krople życia

W Mińsku i w Siennicy / Krople życia

W ostatnią niedzielę aż 28 osób oddało krew w mobilnym punkcie poboru. W ten sposób udało się zebrać 12,6 litra tego cennego leku, którego żaden koncern nie jest w stanie wyprodukować.

Z tego daru aż 9 litrów sienniczanie przekazali mińszczance, Ilonie Tułodzieckiej – chorej na raka kości z przerzutami do szpiku. Krew jest jej niezbędna do dalszego leczenia. Mińszczanie również będą mogli pomóc pani Ilonie. Wystarczy przyjść w poniedziałek, 30 września, na teren Aquaparku przy ul. Wyszyńskiego 56 w godz. 10.00-13.00 i oddać krew. Grupa i czynnik nie mają znaczenia. Ważne, by po oddaniu zgłosić przeznaczenie dla Ilony Tułodzieckiej z Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku. Rodzina, przyjaciele i znajomi proszą o każdą kropelkę. Tylko ona może uratować życie pani Ilonie.

Numer: 39 (834) 2013   Autor: (jk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *