Mińsk MazowieckiW Mińsku

Rusza druga, wyczekiwana przez mińszczanki edycja kursu samoobronny dla kobiet.

Kobiety do obrony

W Mińsku / Kobiety do obrony

Jego pierwsza odsłona okazała się ogromnym sukcesem. Nowa ruszy już 16 września br., a zapisy potrwają tylko do 2 września. Trzeba się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona, a – jak pokazał wcześniejszy kurs – chętnych jest dużo. Zwłaszcza że zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Organizatorem kursu jest Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO, Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki oraz Komenda Powiatowa Policji. Jego cel to nie tylko zdobycie umiejętności praktycznych obrony przed napastnikiem, ale też podniesienie świadomości prawnej, zdobycie praktycznej wiedzy z dziedziny prawa, psychologii oraz pierwszej pomocy. Dlatego przewidziane są spotkania z psychologiem, policjantami i ekspertem w zakresie ratownictwa medycznego. A poza tym – zajęcia praktyczne i fitness.

– Te wszystkie elementy mają dać kobietom poczucie bezpieczeństwa. Bo bezpieczna kobieta to taka, która wie jak zachować się w sytuacji zagrożenia – mówi podkom. Daniel Niezdropa z mińskiej KPP. Wszelkie informacje uzyskać można pod nr tel. 608 497 616 lub mailowo: mks.taekwondo@gmail. com.

Numer: 34 (829) 2013   Autor: (jk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *