Mińsk MazowieckiMińsk sportowy

W sobotę 10 sierpnia na obiekcie przy ul. Sportowej 1 w Mińsku zakończyło się Grand Prix w Siatkówce Plażowej w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn.

Plażówka MOSiR-u

Mińsk sportowy / Plażówka MOSiR-u

W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn damskich oraz 9 męskich, których zawodnicy reprezentowali: Warszawę, Mrozy, Celestynów, Cegłów, Kałuszyn, Halinów oraz Mińsk Mazowiecki i okolice.

Po czterech spotkaniach, które odbywały się 20 i 27 lipca oraz 1 i 10 sierpnia bezkonkurencyjnie najlepszą drużyną wśród pań okazała się „K/P” w składzie: Agnieszka Kobus i Iwona Piotrowska. Drugie miejsce zajęły Aneta Jaroń i Martyna Chromińska („STN Błonie”), natomiast trzecie – Joanna Wąsak i Adrianna Pacewicz („MKS OLIMP 2”). W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajęli: Piotr Rutkowski i Krzysztof Kalisz reprezentujący „Beach Boys”, drugie miejsce wywalczył zespół z Mrozów „Who Got gunz?” w składzie: Marcin Kuźniarski oraz Andrzej Abramowski, a stawkę na podium zamknęli Kamil Ptaszyński i Szymon Wróbel, czyli dobrze nam znany zespół „Obrońcy Tytułu”. Najlepsze zespoły zostały nagrodzone statuetkami oraz cennymi nagrodami rzeczowymi, a każdy zawodnik biorący udział w Grand Prix dostał pamiątkową koszulkę

Numer: 34 (829) 2013   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *