Obchodzone 6 grudnia Mikołajki to ten szczególny dzień, kiedy mamy okazję udowodnić naszym bliskim, że o nich myślimy i chcemy im sprawiać przyjemność. Prezent na Mikołajki dla dziewczyny będzie tym lepszy, jeśli będzie nawiązywał do Waszych wspólnych przeżyć albo wewnętrznych żartów. Może to być uroczy drobiazg o doniosłym dla Was znaczeniu, wspólne doświadczenie czegoś nowego czy romantyczna kolacja w urokliwym miejscu. Jakie jeszcze pomysły świetnie sprawdzą się w tym wypadku?

 

Co kupić dziewczynie na Mikołajki?

Co kupić dziewczynie na Mikołajki?

Dobra książka przedłużeniem radości z prezentu

Jeśli Twoja ukochana uwielbia czytać i nigdy nie ma dość nowych powieści, prezentu na Mikołajki dla dziewczyny poszukaj np. w internetowej księgarni. Tego rodzaju sklepy zapewniają szybki dostęp zarówno do książkowych nowości, jak i pozycji starszych i klasyków. Wszystkie książki są podzielone na kategorie często jeszcze bardziej szczegółowo, niż w stacjonarnych księgarniach, dlatego szybciej dokonasz odpowiedniego wyboru. Niewątpliwym walorem internetowych zakupów jest szybka dostawa, a także możliwość odbioru paczki z dowolnego miejsca, które wcześniej wybrałeś. Dobrze dobrana książka sprawi, że prezent mikołajkowy będzie nie tylko chwilową radością z otrzymanego drobiazgu, ale zapewni o wiele dłuższą radość na czas czytania.

Wciągające powieści na wiele wieczorów

Trylogia "Millenium" Stiega Larssona doczekała się znakomitych ekranizacji w wersji szwedzkiej i amerykańskiej, a jeśli dziewczyna jeszcze jej nie czytała, to najwyższa pora nadrobić zaległości. "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", "Dziewczyna, która igrała z ogniem" i "Zamek z piasku, który runął" to trzy potężne tomiska, które mimo gabarytów można pochłonąć w kilka dni. Tak właśnie działa literatura na wysokim poziomie i powieści z niebanalną akcją oraz ciekawymi bohaterami. Mikael Blomkwist jest sztokholmskim dziennikarzem, który chwilowo musi usunąć się w cień po dziennikarskiej wpadce, a Lisbeth Salander to autystyczna hakerka o niesamowitych umiejętnościach. Podczas śledztwa w sprawie dawnego zaginięcia wpadają na trop psychopatycznego mordercy kobiet, a autor ani na chwilę nie pozwala czytelnikowi się nudzić.

Inspirująca do działania biografia

"Becoming. Moja historia" Michelle Obamy to motywująca do działania historia kobiety sukcesu, która w pewnym momencie miała stać się żoną pierwszego w historii Stanów Zjednoczonych czarnoskórego prezydenta. W swojej biografii Pierwsza Dama opowiada o dorastaniu w czasach segregacji rasowej, poznaniu Baracka Obamy i ich wspólnej drodze do sukcesu. Jest ta jedna z tych książek, po której ma się ochotę zmienić świat, a przynajmniej swoje życie, na lepsze.

Data: 21.09.2022   Autor: /r-tip/Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *