Dębe WielkieDębe objazdowe

Już w tę niedzielę 31 lipca br. piękny i zabytkowy autokar z PkSu będzie przemierzał  dębska gminę, z Rudy przez Górki, Dębe Wielkie, Olesin i Cygankę aż do  Kątów Goździejewskich Drugich, gdzie w Gościńcu nastąpi finał tanecznej wycieczki. Każdy może być pasażerem i to bez biletu, czyli na gapę...

Branie na taniec

Dębe Wielkie objazdowe / Branie na taniec

OBWOŹNA POTAŃCÓWKA, czyli  Etno – dodaj do ulubionych  to międzypokoleniowe warsztaty tańca tradycyjnego. Tym razem bardzo mobilne, bo w każdej z miejscowości  będzie można się wytańczyć przy muzyce na żywo.

– Wskocz do naszego autobusu o trzeciej po południu w Rudzie i i przenieś .się w czasy, kiedy wiejska muzyka rozbrzmiewała we wszystkich wsiach wokół Dębego. Tym razem będziemy tańczyć przy Kapeli Towarzyskiej i Sąsiedzkim Duecie Grochowskim – zachęca Anna Piotrkowicz, która wszystko wymyśliła i zorganizowała.   Po trzech godzinach pobytu u Wrzosowianek w Rudzie, u strażaków w Górkach, pod dębską Dziuplą, przy wiacie w Olesinie i w strażnicy OSP w Cygance dotra do Gościńca , gdzie aż do 21;00 będą się bawić przy tangach, walcach polkach i fokstrotach.

Nasza kamera tez jest ciekawa co i jak będzie... (jaz)

Numer: 30 /1293/ 2022Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *