Programy sieciowe

Jednym z najstarszych programów, które przeznaczone są do prototypowania aplikacji internetowych jest Axure. Z jego pomocą można w prosty sposób rysować strony www, aplikacje, a nawet systemy. Narzędzie to szczególnie chętnie wykorzystywane jest na etapie tworzenia koncepcji. Kurs Axure to dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą korzystać z tego narzędzia, a póki co nie mieli okazji tego robić. Wystarczy postawić na takie prowadzony przez wysokiej klasy specjalistów, aby szybko zdobyć niezbędną wiedzę i potrzebne umiejętności...

Axure - do czego służy i jak się go nauczyć?

Programy sieciowe / Axure - do czego służy i jak się go nauczyć?

 Dlaczego warto poznać Axure?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele alternatywnych dla Axure programów. Mimo to ci, którzy zajmują się User Experience podkreślają, że każdy, kto chce pracować w tej branży powinien poznać to narzędzie jako jedno z pierwszych. Dlaczego? Fachowcy podkreślają, że jeśli uda się opanować obsługę tego programu, to żaden inny nie będzie już stwarzał najmniejszych problemów. Wbrew jednak obawom program ten nie jest skomplikowany, a jego nauczenie się nie pochłania zbyt dużo czasu. Program został skonstruowany tak, aby osoby, które nie znają języków programowania mogły z łatwością tworzyć wizualizację własnych pomysłów. Dobry kurs Axure jasno pokazuje jak się to robi.

Jakie jest zastosowanie programu Axure?

Dobrze prowadzony kurs Axure to świetna okazja, aby dowiedzieć się, jakie jest zastosowanie programu Axure. Fachowcy z pewnością wyjaśnią, że z jego pomocą można tworzyć:

    • zarówno proste, jak i skomplikowane makiety;

    • diagramy.

Program pozwala na naprawdę szybkie tworzenie makiet własnych pomysłów. Doskonale sprawdza się w przypadku skomplikowanych makiet. Atutem programu jest to, że radzi sobie z nimi świetnie nawet wtedy, kiedy są one bardzo rozbudowane. System pozwala na zarządzanie:

    • podstronami;

    • interakcjami.

Można wykorzystać go do zarządzania także innymi elementami, które pojawią się w trakcie pracy. Niewątpliwym atutem jest możliwość współdzielenia projektu. Dzięki temu można nad nim pracować również z innymi pracownikami, co często znacznie usprawnia pracę i czyni ją bardziej efektywną. Jeśli projekt jest już gotowy, można go wyeksportować, tworząc z niego szablon. Warto pamiętać, że dobry kurs Axure ujmuje wszystkie te aspekty zastosowania programu.

Co warto wiedzieć o programie Axure?

Jeśli kurs Axure jest dobrze przygotowany, to możemy być pewni, że uda nam się zdobyć na nim niemałą wiedzę na temat programu. Z całą pewnością dowiemy się, jaki jest układ programu. Osoba prowadząca na pewno zwróci uwagę na to, że układ jest bardzo klasyczny i pod tym względem Axure przypomina inne programy dostępne na rynku. Prowadzący na pewno pokaże, jakie czynności należy wykonać jako pierwsze, aby skorzystać z programu.

Kurs Axure to doskonałe uzupełnienie kursu poświęconego UX. Warto pamiętać, że narzędzie to uważane jest za jedno z najbardziej podstawowych w przypadku User Experience. Wprawdzie dzisiaj dostępne są również inne programy, ale Axure nadal cieszy się uznaniem wśród fachowców z branży. Jeśli chcemy być traktowani przez zespół poważnie, Axure po prostu musimy znać. Odpowiedni kurs na pewno nam w tym pomoże.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://uxupgrade.pl/szkolenia/prototypowanie-ux

Data: 06.07.2022Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *