Zebrali się niespodziewanie i bez rozgłosu, jakby chcieli coś ukryć. A przecież to był tylko finał powiatowy Olimpiady Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości..

Złości mądrości

Złości mądrości

Właśnie we wtorek 14 czerwca do starostwa przyjechały 24 gminne laureatki, by powalczyć o prymat w mińskim powiecie. Wyniki testu ujawniły nie tylko poziom wiedzy gospodyń, ale też szczęście w trafianiu na prawidłowe odpowiedzi. Okazał się też, że niekoniecznie najmądrzejsze są najmłodsze mieszkanki wsi.
I tak mistrzynią powiatu okazała się Danuta Lipska z Redzyńskiego w gminie Latowicz, wicemistrzynią – Zofia Abramowska z kałuszyńskich Wąsów, a olimpijski brąz zdobyła Jadwiga Mankiewicz z gminy Dębe Wielkie.
Niestety, nie będzie relacji filmowej z wydarzenia, co absolutnie nie jest winą naszej redakcji. Za brak informacji odpowiada starostwo pospołu z szefem mińskiego PZDR. Najbardziej ucierpiały gospodynie, którym należy się właściwa promocja, a nie kilka zdawkowych zdań i fotki z organizatorami w głównej roli…

Numer: 25/26 (1288/1289) 2022   Autor: (jaz)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *