Czterech zawodników UKS Judo Kontra wzięło udział w Turnieju Judo Dzieci i Młodzików, który zorganizowano w Radomiu...

Złoto-srebrni

W swoich grupach zwyciężyli Piotr Marczak i Yevhenii Pylaiev. Pierwszy wygrał rywalizację młodzików w wadze 63 kg, a drugi okazał się najlepszy w kategorii dzieci starszych w wadze 55 kg. Maksymilian Macios i Stanisław Nowik wywalczyli natomiast srebrne medale. Pierwszy w wadze 63 kg wśród młodzików, a drugi w wadze 50 kg wśród dzieci starszych.
Zawody toczyły się w nowo wybudowanej przez klub sportowy START RADOM nowoczesnej hali przeznaczonej do treningów judo z zapleczem: siłownia, sauna. Stanowiło to więc dodatkową atrakcję nie tylko dla zawodników, ale również trenerów i wszystkich opiekunów.

Numer: 25/26 (1288/1289) 2022   Autor: (łk)