Dębe WielkieDębe Wielkie siatkarskie

Od roku 1996 jest dyscypliną olimpijską. W rozgrywkach biorą udział dwa dwuosobowe zespoły, a pole gry stanowi prostokąt o wymiarach 16x8 m. To krótki opis siatkówki plażowej, która po raz kolejny zagościła w gminie Dębe Wielkie…

Olesin plażowy

Dębe Wielkie siatkarskie / Olesin plażowy

Tegoroczny sezon gry na plaży w dębskiej gminie rozpoczął się lokalnym, kameralnym Gminnym Turniejem Dębe Wielkie CUP, który w niedzielę 12 czerwca rozegrany został na boisku w Olesinie. Zawody stanowiły jedną z wielu atrakcji festynu rodzinnego.
Turniej miał charakter rekreacyjny, w którym zgodnie z regulaminem minimum jedna osoba z drużyny musiała być mieszkańcem gminy Dębe Wielkie. Do udziału we wspólnej zabawie zgłosiło się 6 par. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów. Rozgrywki koordynował dyrektor GOSiR Rafał Wtulich.
Na czele klasyfikacji generalnej znaleźli się Sebastian Pytlos i Rafał Płatek, którzy grali pod enigmatyczną nazwą NOM. Srebro zgarnęli gracze ekipy EKO – Krystian Czerwiński i Jakub Osiński, a brąz Rodzina Kowalczyków – ojciec Adam i syn Mateusz. Tuż za podium uplasował się duet Mateusz Kalinowski – Mateusz Krawczyk.
Zdobywcy pierwszych trzech miejsc z rąk organizatorów odebrali pamiątkowe medale oraz gadżety ufundowane ze środków GOSiR Dębe Wielkie. Przy tej okazji dyrektor Wtulich zapowiedział też kolejny turniej siatkówki plażowej, który zostanie rozegrany w sierpniu w Choszczówce Stojeckiej.

Numer: 25/26 (1288/1289) 2022   Autor: (łk)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *