Dębe WielkieRuda siatkarska

W sali gimnastycznej przy SP w Rudzie rozegrany został Gminny Turniej Siatkówki. Z uwagi na duże zainteresowanie rozgrywki podzielone zostały na dwie kategorie – dzieci z roczników 2010 i młodsze oraz młodzież urodzona w latach 2007-2009. W sumie do rywalizacji przystąpiło 13 dwuosobowych ekip…

Sety w duecie

Ruda siatkarska / Sety w duecie

Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów, równolegle na dwóch boiskach, pod czujnym okiem sędziów Pawła Laskusa i Michała Pieniaka.
Kilka minut po godz. 9:00 naprzeciwko siatki stanęli najmłodsi gracze sobotniego turnieju. W tej kategorii wiekowej złoty medal wywalczyli Szymon Krawczyk i Aleksander Kruczek, srebro – Patryk Królowski i Antoni Wójcik, a brąz Aleksandra Misztalska z Julią Komiażyk.
Jako drudzy na sportowy parkiet wyszli młodzieżowcy, wśród których zwyciężył duet Jakub Nalazek – Krzysztof Popis. Za nimi znaleźli się Franciszek Żukowski i Antoni Okoniewski, a po wyczerpującym meczu o trzecie miejsce podium dopełnili Szymon Linde i Jakub Malesa.
Zwycięzcom trofea wręczali dyrektor Rafał Wtulich, Michał Pieniak oraz Paweł Laskus – instruktorzy w sekcjach siatkarskich.

Numer: 23/24 (1286/1287) 2022   Autor: (łk)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *