Tylko w Forestia Dent

Sztuka tworzenia ma początek w naturze. Z pasji do stomatologii i natury stworzyliśmy gabinet stomatologiczny inny niż wszystkie. Forestia – bo kochamy naturę i spokój, który daje. Dent – bo naszą misją jest profesjonalna opieka dentystyczna.  Zadbamy o to, aby wizyta u nas była zawsze miłym doświadczeniem...

Piękno z natury

Tylko w Forestia Dent / Piękno z natury

Forestia Dent to miejsce, w którym stomatolog jest nie tylko specjalistą, ale i artystą oraz mentorem – leczymy i tworzymy nowy wizerunek pacjentów, często przełamując w pierwszej kolejności ich strach. Państwa komfort i bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Oczyszczanie

Profilaktyka stomatologiczna to zabiegi usuwania kamienia nazębnego oraz osadu. Przeprowadzenie zabiegów skalingu z polerowaniem oraz piaskowania raz w roku usuwa przebarwienia od kawy, herbaty, papierosów oraz skutecznie zapobiega chorobom dziąseł i przyzębia. Po oczyszczeniu zębów warto wykonać fluoryzację, aby szkliwo stało się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę. Podczas wizyty instruujemy każdego pacjenta w zakresie higieny jamy ustnej oraz dopasowania szczoteczki, pasty i płukanki do swoich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto ? Oczyszczone zęby z osadu i kamienia. Skaling, piaskowanie i fluoryzacja to podstawowe zabiegi profilaktyczne, a ich efekt jest widoczny tuż po ich wykonaniu. Zabiegi profilaktyczne przeprowadzane są natychmiastowo podczas jednej wizyty. Na wiele miesięcy pozbawiają szpecącego osadu i kamienia.

Wybielanie

Wybielanie to zabieg, przed którym powinno się wykonać profesjonalne czyszczenie zębów, wyleczyć wszystkie ubytki próchnicowe, wymienić nieszczelne i przebarwione wypełnienia (przede wszystkim wykonane z amalgamatu).

Zabieg trwa około 1,5 godziny i odbywa się przy użyciu lampy.  Preparat wybielający nakładany jest na zęby w trzech 15 minutowych sesjach. Końcowym etapem jest zabezpieczenie zębów preparatem znoszącym nadwrażliwość.

Efekt wybielania jest widoczny bezpośrednio po zabiegu, jednak ostateczny rezultat uwidacznia się po około 72 godzinach. Niewielki odsetek pacjentów odczuwa nadwrażliwość zębów przez pierwsze 24 godziny po zabiegu.

Efekt wybielania utrzymuje się od 1 roku do 2 lat. Wybielanie profesjonalne można powtarzać nie częściej niż raz w roku. Podczas wizyty konsultacyjnej zostaną Państwo szczegółowo zapoznani z technikami wybielania. Nasza higienistka zaproponuje Wam odpowiednią i skuteczną metodę wybielania dostosowaną indywidualnie do potrzeb.

Dlaczego warto ? Lśniący uśmiech mamy w dwie godziny. W naszej klinice odmieniamy uśmiech w dwie godziny - wystarczy jedna wizyta, by cieszyć się śnieżnobiałymi zębami. (fd)

Data: 26.05.2022Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *