Złote ćwierci Aż ćwierć setki par małżeńskich z gminy Siennica świętowało złote gody. Do urzędu gminy zaprosił ich wójt Stanisław Duszczyk, który wraz z sekretarz Ksenią Wąsowską oraz Ewą Chwesiuk i Małgorzatą Kobzą z USC wystąpił w roli gospodarza uroczystości.

Złote ćwierci

Złote ćwierci

Następnie nagrodził dostojnych jubilatów medalami za wieloletnie pożycie małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP, a także przypominał, że małżeństwo to nie tylko piękne, podniosłe i radosne chwile, ale też dzielenie z drugą osobą trosk, smutków i nieszczęść. W przysiędze małżeńskiej jubilaci ślubowali, że będą ze sobą na dobre i na złe, i z tej próby wyszli zwycięsko.
Nagrodzone pary to: Krystyna i Zygmunt Sadowie, Barbara i Jerzy Stojakowie, Halina i Jan Osicowie, Halina i Jan Soczewkowie, Marianna i Wojciech Zawadkowie, Zofia i Tadeusz Jastrzębscy, Krystyna i Henryk Szczęśni, Hanna i Miron Felczykowie, Barbara i Kazimierz Witkowie, Urszula i Krzysztof Wilczkowie, Ewa i Ryszard Bakułowie, Teresa i Kazimierz Duszczykowie, Maria i Józef Królowie, Marianna i Stanisław Jastrzębscy, Kazimiera i Kazimierz Wielądkowie, Krystyna i Stanisław Brzezekowie, Anna i Aleksander Zawadkowie, Anita i Bogusław Brudkowscy, Wanda i Stanisław Ceregrowie, Krystyna i Zdzisław Rosochaccy, Marianna i Stanisław Jendowie, Krystyna i Jerzy Jastrzębscy, Janina i Ryszard Reszczykowie, Zofia i Henryk Siwikowie oraz Anna i Zbigniew Nowosielscy.

Numer: 9/10 (1272/1273) 2022   Autor: (jaz)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *