MrozyMrozy jubilatów

Po roku przerwy w Mrozach zorganizowano uroczystość złotych godów. W murach zespołu szkolnego zebrały się pary, które w 2021 i 2020 roku świętowały złote i diamentowe jubileusze. W sumie było ich 42, ale tylko połowa pojawiła się na uroczystej gali

Dwuletnie złotka

Mrozy jubilatów / Dwuletnie złotka

Wszystko rozpoczęła kierownik USC Emilia Nowik. Witając gości okolicznościowym przemówieniem, podkreśliła, że dostojni jubilaci są dla młodego pokolenia wzorem oraz symbolem trwałości małżeństwa i rodziny. Natomiast burmistrz Dariusz Jaszczuk udekorował złote i diamentowe pary prezydenckimi medalami oraz wręczył im  dyplomy. W ceremonii uczestniczyli też przewodniczący rady miejskiej Marek Rudka oraz wiceburmistrz Luiza Kowalczyk, którzy przekazali jubilatom dyplomy, bukiety kwiatów oraz okolicznościowe upominki. Do życzeń dołączył się proboszcz mroziańskiej parafii Krzysztof Pietrzak. Spotkanie uświetnił występ artystyczny młodzieży z ZS w Mrozach, a oprawę muzyczną zapewnił zespół Nexus Band.
Wszyscy obecni życzyli jubilatom, by przez dalsze lata cieszyli się zdrowiem, zażywając radości życia w kręgu najbliższych, aby w szczęściu mogli świętować kolejne rocznice wspólnego pożycia małżeńskiego.

Numer: 1/2 (1264/1265) 2022   Autor: (łk)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *