WęgrówW Węgrowie

Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego to szczególne wydarzenie. W Węgrowie świętowały je ostatnio 22 pary małżeńskie.

Wytrwali na złoto

W Węgrowie / Wytrwali na złoto

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczał Jarosław Grenda, burmistrz Węgrowa. Gratulacje oraz życzenia składali również Tadeusz Ryczkowski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Węgrowa oraz radna Halina Szcześnik. Ceremonię prowadziła Agnieszka Jarosiewicz, kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego.

Podczas krótkich mów padały słowa uznania oraz szacunku dla postawy, jaką od 50 lat prezentują jubilaci. Konsekwencję w trwaniu w małżeństwie przez całe życie oraz wytrwałość w pokonywaniu trudności wymieniali jako wartości warte naśladowania. Szampan, tort i pamiątkowe zdjęcia umiliły zebranym wydarzenie oraz sprawiły, że będą serdecznie wspominać jubileusz.

Osoby uhonorowane medalami długoletniego pożycia małżeńskiego to: Marianna i Stanisława Adaśko, Anna i Tadeusz Biernatowie, Elżbieta i Zdzisław Brzezikowie, Elżbieta i Tadeusz Cabajowie, Danuta i Stanisław Chyczewscy, Regina i Lucjan Dębscy, Krystyna i Aleksander Grabarczykowie, Alicja i Aleksy Gryglasowie, Teresa i Franciszek Karbowscy, Barbara i Roman Koconowie, Teresa i Bogdan Kulikowie, Maria i Kazimierz Łosiewiczowie, Irena i Tadeusz Niszczowie, Barbara i Czesław Okoniowie, Alicja i Jan Pietruczanis, Sabina i Eugeniusz Rychlikowie, Helena i Piotr Rychlikowie, Krystyna i Władysław Salachowie, Hanna i Eugeniusz Staręga, Irena i Wiesław Zychowiczowie, Jadwiga i Mieczysław Żylińscy. Medalami uhonorowani zostali również Kazimiera i Mirosław Skórka, którzy swój jubileusz obchodzili w 2011 r.

Numer: 29 (824) 2013   Autor: (opr. jk)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *