To znakomita decyzja, tylko dlaczego tak późno – komentują zmianę trenera kibice Mazovii. Wszyscy przyznają zgodnie, że drużyna pod wodzą Roberta Gójskiego zabrnęła w ślepą uliczkę i potrzebne były zmiany. Jednak spodziewano się ich przed początkiem nowego sezonu, a nie po 12 kolejkach i pięciu porażkach w lidze. Teraz na powalczenie o awans jest już trochę późno, chociaż nie jest to niemożliwe.

Sasal za Gójskiego

Sasal za Gójskiego

Jednak lepiej teraz niż wcale, a Marcin Sasal to fachowiec najwyższej klasy – przyznają kibice. Jest on trenerem z dużym doświadczeniem. Prowadził szereg drużyn, w tym grające w Ekstraklasie, a w ostatnich latach m.in. Pogoń Siedlce, Motor Lublin, Legionovię Legionowo i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Teraz ma znaleźć remedium na niemoc Mazovii.

Na razie trener Sasal ma na koncie jedno zwycięstwo. Jednak gra mińszczan nie stała na najwyższym poziomie, więc wszyscy spodziewają się i chyba sobie też życzą prawdziwej rewolucji podczas zimowej przerwy. Oby przyniosła ona jak najlepsze rezultaty, żebyśmy na wiosnę mogli ujrzeć zupełnie odmienioną twarz Mazovii.

Numer: 43/44 (1255/1256) 2021   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *