W Choszcówce Stojeckiej

Normobaria to nazwa całej teorii, która precyzyjnie określa parametry atmosfery, najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka. Niestety, powietrze, którym oddychamy na co dzień, jest tak bardzo zanieczyszczone, że nasz organizm potrzebuje wsparcia, aby prawidłowo funkcjonować i regenerować się po różnych infekcjach czy schorzeniach. I tu z pomocą przychodzi sprawdzona i wykorzystywana od lat tlenoterapia normobaryczna, która ma doskonały wpływ na stan zdrowia człowieka. Właśnie w Choszczówce Stojeckiej przy ul. Warszawskiej 83 każdy może skorzystać z jej dobrodziejstw...

Oddech na zdrowie

W Choszcówce Stojeckiej / Oddech na zdrowie

Okazuje się, że optymalne parametry atmosfery, które mają zbawienny wpływ na tempo regeneracji ludzkiego organizmu oraz spowolnienie procesu starzenia, to ciśnienie na poziomie 1500 hPa z zawartością tlenu do 40%, dwutlenku węgla do 2% oraz wodoru do 0,5%. Takie wartości uzyskuje się tylko w komorze normobarycznej! Tymczasem powietrze, którym oddychamy na co dzień zawiera średnio około 20-30% tlenu i około 0,03% dwutlenku węgla z ciśnieniem na poziomie około 1000 hPa. To zdecydowanie za mało! Warto wiedzieć, że dwutlenek węgla jest niezbędny w procesie transportu tlenu do krwioobiegu i do poszczególnych komórek. Natomiast wodór neutralizuje szkodliwe rodniki hydroksylowe, odpowiedzialne za procesy starzenia się organizmu i hamuje w organizmie postępującą degradację komórek.

Dlatego warunki stworzone w komorach normobarycznych znacząco wspomagają leczenie wielu schorzeń. Nic dziwnego, że od wielu lat komory wykorzystywane są w szpitalach i specjalistycznych ośrodkach medycznych. Dzięki Normobarii w Choszczówce Stojeckiej każdy z nas będzie mógł skorzystać z dobrodziejstw tlenoterapii. Zwłaszcza osoby zmagające się z chorobami układu krążenia (nadciśnienie, miażdżyca), układu autoimmunologicznego (Hashimoto), schorzeniami bakteryjnymi (borelioza), chorobami skóry (łuszczyca, trądzik), chorobami układu pokarmowego, stanami zapalnymi w organizmie (rany), porażeniem mózgowym, ogniskami poudarowymi, astmą, cukrzycą, migrenami, anemią, obrzękami, depresją, otyłością, alergiami, chorobami układu nerwowego (choroba Alzheimera czy Parkinsona, autyzm, ADHD). Tlenoterapia wskazana jest również w rekonwalescencji po zakażeniu COVID-19.

Sesje w komorze normobarycznej to propozycja dla dzieci i dorosłych, gdyż wspierają walkę z procesem starzenia się, powodują znaczne zmniejszenie stanów zapalnych w organizmie, przyczyniają się do znacznego zwiększenia w organizmie ilości komórek macierzystych, wspierają naturalny proces regeneracji organizmu, odporność, kondycję kości, przyspieszają proces rozwoju naczyń krwionośnych i wydalania z organizmu metali ciężkich, poprawiają kondycję fizyczną, krążenie, wydolność psychiczną, koncentrację i procesy zapamiętywania, wspierają organizm w rekonwalescencji po kontuzjach i zabiegach, a nawet chemioterapii, regulują procesy trawienne, wspierają proces rozluźniania mięśni, dają wsparcie w walce z bólem, przyspieszają proces gojenia się ran, wspierają proces odchudzania i potencję oraz poprawiają jakość snu.

Już pierwsza sesja tlenoterapii normobarycznej (trwa 2 godziny) znacznie wpływa na lepsze dotlenienie wszystkich komórek naszego organizmu, co bezpośrednio przyczynia się do poprawy ich ogólnego stanu. W ten sposób można zapewnić swojemu organizmowi warunki sprzyjające długowieczności i jak najlepszemu zdrowiu. Zwłaszcza w dobie pandemii…

Więcej na  https://www.normobaria-minskmazowiecki.pl/   oraz tel.  513 513 956

 

Data: 20.10.2021Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *