CegłówCegłów piłkarek ręcznych

Cegłowskie piłkarki ręczne wzięły udział w drugim turnieju ligowym młodziczek młodszych. W Siedlcach zmierzyły się z zespołami UKS Varsovia i UKS SP1 Wyszków. Zawody były trudne, ponieważ zawodniczki musiały grać mecz po meczu, ale znakomicie dały sobie radę i wygrały obydwa spotkania…

Ręczna na plus

Cegłów piłkarek ręcznych / Ręczna na plus

Pierwszy mecz cegłowianki zagrały z Varsovią, z którą przed tygodniem wygrały. Teraz warszawianki liczyły na rewanż, ale Jutrzenka postawiła zbyt trudne warunki. Mecz był niezwykle wyrównany, a obie ekipy grały punkt za punkt. W pewnym momencie rywalki odskoczyły, lecz cegłowianki zdołały wyrównać, a później wyjść na prowadzenie i zwyciężyć 18:16.
Starcie z Wyszkowem zaczęło się bardzo dobrze, przez co piłkarki Jutrzenki straciły koncentrację i pozwoliły rywalkom wyrównać. Na szczęście odzyskały rezon, lecz grała stała się bardzo ostra. Sędziowie przyznali aż pięć rzutów karnych dla Wyszkowa, lecz bramkarka Cegłowa nie wybroniła tylko jednego. Jednak równie kiepsko rzucały cegłowianki, czego nie oddaje ostateczny wynik 18:13.
Piłkarki ręczne z Cegłowa robią wyraźne postępy. Turniej w Siedlcach był pierwszym, w którym zwyciężyły obywa mecze. Jednak to nie wszystkie plusy. Powodem do zadowolenia jest fakt, że prawie wszystkie zawodniczki rzucają bramki, zaś gra obronna wygląda coraz lepiej.
Ostatni turniej w tej rundzie cegłowianki zagrają u siebie 24 października. Warto przyjść na halę sportową w Cegłowie, by pokibicować dziewczynom, które zmierzą się z drużynami z Wyszkowa i Siedlec.

Numer: 41/42 (1253/1254) 2021   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *