Rozwój sportu w Dębem Wielkim jest nie tylko dynamiczny, ale też wszechstronny. Właśnie pod kuratelą GOSiR ruszyła kolejna sekcja dla dzieci z roczników 2010 i młodszych. Chętni mogą uprawiać lekkoatletykę. Co ważne, do końca października zajęcia mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Lekkoatletyka dzieciom

Lekkoatletyka dzieciom

Treningi mają miejsce we wtorki w godz. 17:00-18:00 na terenie boiska w Rudzie lub, w razie niepogody, w sali gimnastycznej. Zajęcia prowadzi absolwentka AWF Olga Gazda.
Lekkoatletyka jest świetnym wyborem dla wszystkich dzieci, które uwielbiają ruch. Jest to sport zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wymaga jednak dużej sprawności oraz wytrzymałości. Zajęcia dla najmłodszych będą charakteryzować się dużą liczbą gier i zabaw biegowych. Będą one w dużej mierze ogólnorozwojowe. Każde dziecko będzie miało okazję znaleźć taką dyscyplinę, która najbardziej przypadnie mu do gustu. Lekkoatletyka uczy cierpliwości, samodyscypliny, przełamywania strachu, a także przekraczanie barier. Kształtuje osobowość dziecka, a przy dłuższych treningach przynosi mnóstwo radości i satysfakcji.
Zainteresowani zajęciami mogą zapisać się pod nr telefonu: 728-473-959 lub przez e-mail sport@debewielkie.pl.

Numer: 41/42 (1253/1254) 2021   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *