Mińsk MazowieckiNiebezpieczne rewiry

Policjanci mińskiej komendy zatrzymali dwóch mińszczan podejrzanych o dokonanie rozbojów. Do zdarzeń doszło 1 września, a pokrzywdzonymi byli dwaj nastolatkowie. Mężczyźni zaczepili ich i, grożąc pobiciem, zażądali pieniędzy. Jeden z chłopców w obawie o własne zdrowie dał sprawcom 50 zł. Drugi nie dał pieniędzy, za co został pobity. Sprawa została zgłoszona na policję.

Zaczepki na rozbój

KPP - Kronika policyjna

Dysponując opisem sprawców, około dwie godziny po zdarzeniu mundurowi zatrzymali pierwszego z podejrzanych. 20-latek, który w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, trafił do aresztu. Następnego dnia w ręce funkcjonariuszy wpadł drugi mężczyzna – 21-latek.
Obaj przestępcy usłyszeli zarzuty usiłowania i dokonania rozboju. Przyznali się do tych czynów i złożyli wyjaśnienia. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
Policjanci apelują do osób, które 1 września w godzinach popołudniowych w Mińsku Mazowieckim były zaczepiane przez dwóch mężczyzn z żądaniem oddania pieniędzy, o zgłaszanie się do prowadzącego postępowanie podkomisarza Marka Dudy, tel. 47 72 49 312.

Numer: 37/38 (1249/1250) 2021   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *