SulejówekNiebezpieczne rewiry

Policjanci i strażacy brali udział w poszukiwaniach 79-letniego mężczyzny. Pracownicy domu opieki społecznej w Sulejówku zgłosili zaginięcie seniora 17 sierpnia po godzinie 17.00. Poinformowali, że mężczyzna cierpiący na chorobę alzheimera, będący na lekach oddalił się z terenu ośrodka przed południem i nie wiadomo, gdzie się udał.

Znaleźli seniora

KPP - Kronika policyjna

Pomimo zapadającego zmroku policjanci przeczesywali okolice torowiska i tereny przyległe do DPS. Wielokrotnie sprawdzali również szpitale i dworce. Będąc w stałym kontakcie z rodziną, zweryfikowali wszelkie zgłoszenia pojawiające się na portalu społecznościowym, gdzie opublikowany został szczegółowy rysopis seniora. W poszukiwaniach wykorzystano radiowozy, psy z CGP, nowoczesnego drona, który jest częścią ratowniczego zespołu OSP Dębę Wielkie oraz quady.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dzięki wspólnym działaniom służb 79-latek został odnaleziony cały i zdrowy, kiedy znajdował się już pod opieką służb medycznych jednego z warszawskich szpitali. Mężczyzna bezpiecznie wrócił do sulejóweckiego DPS.

Numer: 35/36 (1247/1248) 2021   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *