Mińsk Mazowiecki

Uczniowie GM-1 z klas realizujących innowację z języka angielskiego przebywało na obozie językowym „EuroWeek – Szkoła Liderów”, który jest specjalnym programem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Wyjazd zorganizowała Anna Pałdyna – nauczycielka języka angielskiego, którą wsparły Magdalena Dąbrowa oraz Diana Saryusz-Szarska. 

Angielski tydzień

Angielski tydzień

Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń, a co najcenniejsze – uczniowie mieli możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim.

Oprócz wymiernych korzyści, takich jak komunikacja z młodzieżą z innych krajów w języku angielskim, poznanie kultury, historii i geografii różnych państw świata, z których przybyli prowadzący zajęcia, gimnazjaliści z Andersa przeżyli niezapomnianą przygodę, zdobyli cenne doświadczenia, nawiązali nowe znajomości, a nawet zaprzyjaźnili się z dużą grupą wolontariuszy. 

Na zakończenie, podczas uroczystego pożegnania, wręczyli każdemu uczestnikowi obozu certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Wyjeżdżali z Długopola ze łzami wzruszenia, a kurs przynosi już widoczne efekty na lekcjach. 

Numer: 2012 42   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *