WIKTORIA 1920 to prawie 30-minutowy film w formacie VR. Dzięki nowoczesnym technologiom widzowie zostają przeniesieni w sam środek akcji i stają się głównym bohaterami filmu. Tak więc z pomocą gogli VR można przenieść się w czasie.

Bitwy bez sitwy

Bitwy bez sitwy

Taki właśnie film można obejrzeć bezpłatnie i do końca lipca w willi dr. Huberta przy ul. Sosnkowskiego 4, czyli w muzeum 7. PUL. Pokazy będą trwały od wtorku do piątku w godz. 9:00-16:00, a w niedzielę 12:00-15:00.
Przypomnijmy, że jest sierpień 1920 roku. Polskie wojska wciąż cofają się pod naporem armii bolszewickiej. Najważniejsze zadanie to obronić Warszawę, ale wśród Polaków panują defetystyczne nastroje. Kiedy więc do obozu wojsk polskich dociera tajemniczy meldunek, który należy przekazać na Cytadelę, jedynie BOHATER, czyli widz oglądający film i jego frontowi przyjaciele wierzą, że sprawa nie jest jeszcze przegrana i – wbrew rozkazom – postanawiają dostarczyć wiadomość. Wyruszają więc w pełną przygód podróż w stronę Warszawy, uciekając przed bolszewikami, biorąc udział w walkach, snując jednocześnie plany na powojenną przyszłość. Czy uda im się dostarczyć meldunek... czy okaże się, że ich wiadomość będzie miała wpływ na losy jednej z najważniejszych bitew w historii Polski i świata... By się dowiedzieć, trzeba obejrzeć...

Numer: 29/30 (1241/1242) 2021   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *