Zostań fundatorem tablicy z aktorem lub aktorką z serialu Ranczo – namawia gmina Mrozy słynąca z mikroklimatu, tramwaju konnego, szpitala w Rudce i... serialowych Wilkowyj. To tu znajdują się słynny sklep, ławeczka, kościół, plebania, szkoła, apteka… a od 15 sierpnia 2021 roku dołączy do nich nowa atrakcja – RONDO GWIAZD.

Znaczą Ranczo

Znaczą Ranczo

Właśnie w czasie Jarmarku folkowego w Wilkowyjach na Rynku w Jeruzalu wokół fontanny zostanie odsłoniętych 41 pamiątkowych mosiężnych tablic z nazwiskami osób związanych z serialem. Czy rzeczywiście ta wyjątkowa galeria będzie dziełem miłośników i fanów tego serialu? Będzie, jeśli do piątku 23 lipca do godz. 15.00 wpłacą minimum tysiąc złotych na tablicę ulubionego aktora lub twórcy Rancza. Nie ma górnego limitu wpłaty. W przypadku kilku deklaracji na tę samą tablicę, wybrana zostanie osoba lub firma, która zadeklarowała najwyższą kwotę, a w przypadku tej samej kwoty – wcześniejsze zobowiązanie.
W każdy dzień powszedni o godz. 15.00 będzie aktualizowana informacja o liczbie deklaracji i wysokości zadeklarowanych kwot zgłoszonych na daną tablicę. Do 23 lipca każdy może zmienić deklarację podwyższając zadeklarowaną kwotę lub zmieniając wybraną tablicę. Obowiązująca będzie deklaracja z późniejszą datą i godziną złożenia.
Deklaracje należy składać na adres mailowy: kulturalnemrozy@gmail.com, przesyłając skan lub zdjęcie podpisanej deklaracji, lub osobiście w biurze Gminnego Centrum Kultury w Mrozach, ul. Adama Mickiewicza 22.
Wzór deklaracji i inne dane o projekcie znajdują się na stronie: https://www.kulturalnemrozy.pl Nazwiska i nazwy fundatorów zostaną ogłoszone 23 lipca 2021 r. o godz. 15.30.

Numer: 29/30 (1241/1242) 2021   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *