W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Jakubowie doszło do wydarzenia, którego wszyscy się spodziewali. Było nim pożegnanie odchodzącej na emeryturę Marii Pruszyńskiej.

Pruszyńska emerytką

Pruszyńska emerytką

Za 42 lata pracy zawodowej, 33 lata pracy w Jakubowie, w tym 11 lat jako nauczyciel biologii oraz 22 lata na stanowisku dyrektora szkoły dziękowała jej wicedyrektor Agnieszka Kunka. Podkreśliła, że Pruszyńska zawsze na pierwszym miejscu stawiała dobro uczniów i rozwijanie ich pasji. Dzięki temu na trwałe zaistnieje w historii Jakubowa i w pamięci mieszkańców. Pochwał i życzeń nagromadziło się wiele. I tak w imieniu Rady Rodziców dziękowała przewodnicząca Anna Nowak, a gminy – wójt Hanna Wocial. Posłowie wydelegowali swoich gołosłownych przedstawicieli, a zarząd Mazowsza ufundował Medal Pro Masovia za wkład w rozwój społeczności samorządowej i lokalnej.
Podczas wystąpień swoje życzenia przekazali także Tadeusz Sobotka, Lidia Domańska, Ewa Charczuk, Daria Lisiecka, Maria Murzynowska, Renata Gałązka, Lucyna Kunka, Artur Sobótka, Mariusz Gójski i pracownicy gminy z sekretarz Justyną Miłaczewską.

Numer: 27/28 (1239/1240) 2021   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *