Dębe WielkieGórki biegaczy

Wydawało się, że tradycyjnego biegu na powitanie wiosny, który od lat organizuje Akademia Sztuk Walki, nie uda się przeprowadzić. Stało się jednak inaczej i 9 maja zawodnicy przystąpili do rywalizacji w pięciu kategoriach wiekowych na różnych dystansach w sielskich okolicznościach góreckiej przyrody i w pełnym majowym słońcu, które wszystkim dodawało energii

Jednak ruszyli

Górki biegaczy / Jednak ruszyli

Mali i duzi biegacze pokonali trasę z uśmiechem na ustach. Na zakończenie biegu każdy otrzymał wyjątkowy drewniany medal oraz upominek. Natomiast na najlepszych czekały statuetki i nagrody rzeczowe.

Wśród najmłodszych dziewcząt zgarnęły je Maja Ozimek, Ola Rowicka i Nadia Kusznerczuk, zaś z chłopców: Marcel Ciarkowski, Jerzy Komorowski i Michał Filanowski.

W grupie 6-8 lat czołowe trójki to: Gabriela Łobodowska, Alicja Komorowska i Milena Banach oraz Jakub Jarek, Mateusz Ozimek i Franciszek Misztalski.

Alicja Krawczyk, Anna Szabat i Laura Komorzycka zgarnęły nagrody w rywalizacji dziewcząt w wieku 9-11 lat, zaś Jeremi Szaszysko, Kacper Kowalski i Miłosz Kokot byli najlepsi w grupie 9-12 lat.

Kategorię 12-14 lat wśród dziewcząt zdominowały: Karolina Łastowiecka, Ania Szylberg i Martyna Żeberek, a wśród chłopców: Gabriel Żaczek, Marcel Macios i Mateusz Woźnica.

Zwyciężczynią grupy open kobiet okazała się Bożena Wiercioch, która wyprzedziła Annę Jarek i Ewelinę Kaskę-Łobodowską. Natomiast najlepszym z panów był Remigiusz Jaworski przed Kacprem Paździochem i Adrianem Forysiem.

Organizatorzy gratulują wszystkim biegaczom i już teraz zapraszają na Dębską Siódemkę, którą zaplanowano na 20 czerwca. Zapisy są prowadzone przez stronę www.d7.aleczas.pl.

Numer: 21/22 (1233/1234) 2021   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *