Mistrzostwa w Bystrzycy Kłodzkiej okazały się bardzo udane dla zawodników Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO. Impreza zgromadziła na swoim starcie 224 juniorów i młodzieżowców z 49 klubów z całej Polski. Wśród nich było sześcioro reprezentantów mińskiego klubu pod opieką mistrza Jacka Łuniewskiego. Zdobyli oni w sumie 7 medali – 1 złoty oraz po 3 srebrne i brązowe.

Szczęśliwa Bystrzyca

Szczęśliwa Bystrzyca

Tytuł mistrza Polski w walkach juniorów w kategorii do 62 kg zdobył Cezary Gąsior I DAN. Wicemistrzami Polski zostali: Cezary Jackowski I DAN w walkach juniorów w kategorii do 75 kg i w układach formalnych juniorów stopni I-III DAN oraz Łukasz Zgódka 4 KUP w układach formalnych juniorów stopni 5-1 KUP.

Brązowe medale zdobyli: Michał Tril 1 KUP w walkach juniorów w kategorii do 62 kg i w układach formalnych juniorów stopni 5-1 KUP oraz Aleksandra Kozłowska 4 KUP w walkach juniorek w kategorii do 55 kg.

Ponadto w mistrzostwach klub reprezentowała juniorka Oliwia Urbanowska 3 KUP jako zawodniczka, a wśród sędziów zawodów Karol Łuniewski IV DAN, Julia Kawka III DAN i Piotr Kuźmicz 1 KUP.

Numer: 21/22 (1233/1234) 2021   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *