DobreNowa przychodnia

Gdy tylko miną majowe święta, we wtorek 4 maja nastapi jej otwarcie i przyjmie pierwszych pacjentów. Tak zacznie swoją prozdrowotną posługę nowa przychodnia lekarska w Dobrem. Nowa, ale ulokowana w dobrze znanym miejscu i  adresie przy ul Kilińskiego 1. Jej właścicielką jest Beata Bielecka...

BeaMed w Dobrem

Nowa przychodnia / BeaMed w Dobrem

– Otwieram przychodnię z myślą głównie o mieszkańcach gminy Dobre, ale też ich sąsiadów. Od ponad 20 lat pracuję w placówkach medycznych, domach opieki oraz z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną. Kocham ludzi i jestem szczęśliwa, gdy widzę efekty mojej pracy i radość ludzi. Moim celem jest niesienie pomocy tam, gdzie jej nie ma, lub też jest jej bardzo mało – mówi  sobie właścicielka BeaMed.

Beata Bielecka całkiem niedawno zauważyła, że  władze gminy Dobre, mają taki sam cel. Zależy im na mieszkańcach i chcą, aby mieli większy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu, specjalistów i rehabilitacji. Po rozmowach z wójtem Tadeuszem Gałązką, dowiedziała się, że w gminie Dobre jest bardzo duże zainteresowanie zajęciami dla seniorów i dzieci. Rodzice chcą, aby ich dziecko było zaopiekowane w każdym względzie, w godnych warunkach, pod okiem specjalistów mogło brać udział w zajęciach terapeutycznych i rozwijających. Są też duże potrzeby są rehabilitacyjne, okulistyczne i endokrynologiczne i wielu innych specjalistów.

– W miarę możliwości będziemy rozwijać naszą placówkę o dodatkowe usługi. Myślę, że w tym momencie łączy nas jedno – dobro dla Dobrego i okolicznych mieszkańców gminy. To wszystko jest dla Was, drodzy pacjenci... już od 4 maja – zaprasza szefowa BeaMedu. (jaz)

Więcej na https://www.facebook.com/Centurm-Medycny-Specjalistycznej-Bea-Med-202079773994469/

Data: 30.04.2021Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *