Powiat mińskiPowiat covidowy

Podczas kwietniowej sesji rady miasta burmistrz Jakubowski chwalił się, że z SP ZOZ przygotował Samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych /SPSP/, który będzie w stanie szczepić dziennie ok. 800 mieszkańców miasta i powiatu. Mogą wystartować w ciągu dosłownie kilku dni. Czekają tylko na kontrakt z NFZ i dostawę szczepionek. Nie wszyscy ucieszyli się z takiego obrotu sprawy…

Cienie szczepienia

Rafał Gręźlikowski s am covid nazywa plandemią, a jego zwalczanie – eksperymentem medycznym. Świadczą o tym liczne fakty, jak m.in. wyznania ratowników i lekarzy, którzy obnażają fałszerstwa z testami, zapełnionymi szpitalami i leczeniem…
Fałszerstwem jest również zbawienna moc szczepionek. Otóż z oficjalnego raportu brytyjskiego rządu na dzień 5 kwietnia 2021 r. dowiadujemy się o 132 528 niepożądanych skutkach poszczepiennych, wśród których 847 to ZGONY. Liczne zdarzenia zakrzepowo- -zatorowe skutkują udarami mózgu, zawałami serca i zatrzymaniem krążenia. Były też anafilaksje czyli ciężkie, zagrażające życiu reakcje alergiczne, paraliże twarzy (porażenie Bella), trwałe, obustronne utraty wzroku, nagłe zaniki słuchu i poronienia.
Nie lepiej jest w USA, gdzie dowiadujemy się o 2342 zgonach, 502 zawałach serca, 3145 ciężkich reakcjach alergicznych, 412 wstrząsach anafilaktycznych, 941 przypadkach trwałej niepełnosprawności i 84 poronieniach.
To wierzchołek góry lodowej, bo w USA zgłaszany jest mniej niż 1% skutków poszczepiennych. A zatem te cyfry należałoby pomnożyć co najmniej przez sto, co oznacza, że szczepionki zabijają więcej ludzi niż sam wirus.
A w Polsce? Z informacji uzyskanych w Ministerstwie Zdrowia dowiadujemy się, że zmarło aż 1670 osób zaszczepionych na covid-19, a już 37 833 zaszczepionych miało pozytywny wynik testu.
Czemu więc mają służyć tzw. szczepienia – przedłużaniu pandemii czy może depopulacji ludzi, bo na pewno nie ochronie zdrowia – pyta Gręźlikowski.

To nie wszystko i wcale nie najgroźniejsze… Medycynie doskonale znany jest mechanizm patogenicznego pobudzenia i wzmocnienia chorób po szczepieniach. Alarmowała o tym od dawna m.in. dr Maria Majewska i szereg światowej klasy naukowców. Nikt ich nie słuchał…
Tymczasem w Izraelu już wiadomo, że rzekoma odporność na wirusa po szczepieniach nie wytrwała nawet trzech miesięcy i już jest mowa o cyklicznych szczepieniach co pół roku.

Każdy, kto śledzi randomizowane badania naukowe, stanowiące fundamenty obowiązującej wiedzy medycznej, doskonale zdaje sobie sprawę w bezkresu otaczającego nas fałszu, absurdu i propagandy. Chociażby na przykładzie kłamstwa o bezobjawowych nosicielach wirusa.
Wyposażony w taką wiedzę Gręźlikowski pyta burmistrza Jakubowskiego, czy ten chce mieć na sumieniu tragedie i zgony mińszczan. A jeszcze niezaszczepionych namawia do powstrzymania tego, co się jeszcze nie wydarzyło, a czego już nikt nie zdoła cofnąć… Życie, zdrowie i czyste sumienie macie tylko jedno!
Zapowiada też, że kiedy już nawet sądy podejmą weryfikację tych zbrodni, nie będzie się ich dało wymazać żadnym tłumaczeniem o nieświadomości czy wypełnianiu odgórnych poleceń. Wszystko chce sformalizować, by było wiadomo, kto walczył o prawdę…

Numer: 17/18 (1229/1230) 2021   Autor: J. Zbigniew PiątkowskiKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *