Niebezpieczne rewiry
Kilka dni temu mundurowi interweniowali w sprawie pobudzonego i agresywnego 39-letniego mińszczanina. Wcześniej rodzina mężczyzny wezwała do swojego mieszkania ratowników medycznych, ponieważ zachowywał się on w niepokojący sposób, rozmawiając ze sobą.
Agresor po amfie

Załoga karetki nie mogła sobie jednak poradzić z agresywnym mężczyzną i dopiero wsparcie policji pozwoliło zabrać go do samochodu i przebadać.
Mundurowi przeszukali pokój zajmowany przez 39-latka, gdzie znaleźli foliowe zawiniątko z białym proszkiem oraz puste strzykawki i igły. Jak się okazało agresor zażywał amfetaminę.
Decyzją lekarzy mińszczanin trafił do szpitala na konsultację i dalsze leczenie. Sprawa znalezionego narkotyku będzie wyjaśniana przez policjantów mińskiej komendy.
Numer: 17/18 (1229/1230) 2021 Autor: (kpp)
Komentarze
DODAJ KOMENTARZ