Mińsk MazowieckiDRIVE THRU w Mińsku Mazowieckim

Centrum Medyczno-Diagnostyczne bierze udział w pilotażu Ministerstwa Zdrowia  jako PUNKT SZCZEPIEŃ DRIVE-THRU PRZECIW COVID-19, w którym szczepionkę można przyjąć nie wychodząc z samochodu. Punkt szczepień DT mieści się przy Przychodni Centrum w Mińsku Mazowieckim przy ul. Dąbrówki 52, a konkretnie na parkingu przed Galerią Dąbrówka. Punkt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00...

Szczepienia bez chodzenia

DRIVE THRU w Mińsku Mazowieckim / Szczepienia bez chodzenia

Do punktu szczepień DRIVE THRU w Mińsku Mazowieckim zapisać można się online poprzez wysłanie wiadomości elektronicznej na adres: dtminsk@centrum.med.pl W wiadomości prosimy podać numer PESEL oraz aktualny numer telefonu, na który pacjent otrzyma wiadomość zwrotną z terminem i godziną szczepienia. Możesz to zrobić sam lub poproś bliską Ci osobę. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.centrum.med.pl

Od dnia 26 kwietnia zapisy na szczepienie w punkcie DRIVE THRU będą prowadzone również poprzez Infolinię Narodowego Programu Szczepień 989 lub Internetowe Konto Pacjenta.

Przypominamy, że udając się na szczepienie  przeciw COVID-19 do punktu DRIVE THRU należy stosować się zasad bezpieczeństwa. I tak przed udaniem się do punktu DRIVE THRU na szczepienie wydrukuj, wypełnij i zabierz ze sobą kwestionariusz wstępnego wywiadu przed szczepieniem (do pobrania na stronie www.gov.pl).

Na szczepienie w punkcie DRIVE THRU przybądź nie wcześniej niż 10 minut przed planowaną godziną szczepienia, załóż lekkie ubranie, które umożliwi sprawne podanie szczepionki w odsłonięte ramię, włóż za szybę auta białą kartkę przy pasażerach, którzy mają być zaszczepieni w punkcie DT,

Po uzyskaniu zgody do wjazdu na teren punktu DT ustaw się w kolejce samochodów do wskazanego stanowiska szczepień, podjedź na stanowisko szczepień, zatrzymując się przy osobie kwalifikującej i wykonującej szczepienie. Pamiętaj, aby wszyscy pasażerowie auta mieli osłonięte maseczką usta i nos i nie wysiadaj z auta.

Nie zapomnij, że osoby zaszczepione powinny odczekać minimum 15 minut, a kierowcy 20 minut po szczepieniu na wyznaczonym parkingu poszczepiennym znajdującym się w pobliżu stanowiska szczepień.

Materiał CMD.Komentarze

Dodano dnia: 2021-04-23 godz. 02:51 :: przez: Rafał

Ludzie pierwej powinni otrzymać uczciwą informację na temat fali zgonów i ciężkich uszczerbków po przyjęciu tego preparatu. O tym, że preparaty mRNA będą co najmniej u części osób skutkowały wysypem nowotworów co i chorób neurodegeneracyjnych jak Altzheimer (to są już dostępne badania naukowe) Oraz o tym, że powstawały przy wykorzystaniu ludzkich embrionów z aborcji, co jest moralnie niedopuszczalne dla osoby uważającej się za wierzącą... ! Na tą chwilę już zmarło po szczepieniach 1670 osób w Polsce (rzekomo na covid) To przed czym niby zabezpiecza ten eksperyment medyczny ??? Przy punkcie tzw."szczepień" każdy powinien najpierw przeczytać chociaż tę publikację: https://co-slychac.pl/13329/Powiat-covidowy/Cienie-szczepienia Bo inaczej wyjdzie na to, że ludzie tak bardzo boją się o swoje życie, że dają zwieść na coś, co pozbawi ich go... Dla koncernów szczepionkowych liczących zyski nie ma to znaczenia.

 

 

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *