HalinówHalinów festiwalowy

Tegoroczna Struna 2021 omal nie padła pod brzemieniem zarazy, a właściwie zakazów z nią związanych. Gdy już przynajmniej finał miał przebiec na żywo, okazało się, że może być tylko na odległość. Dzięki technice dyrektor Kowalczyk i jury mogli bez przeszkód ogłosić wyniki wokalnych zmagań.

Struna na gali

Z zakwalifikowanej do drugiego etapu pół setki finalistów, laury przyznano większości z nich, czyli 35 wykonawcom, z których 15 obdarowano miejscami na podium.
I tak w grupie najmłodszej wygrała Marcelina Duda z Woli Karczewskiej przed Basią Hołdą i Hanią Celińską z Warszawy. Z naszych wyróżniono Igę Prokop z Hipolitowa, Igora Koseskiego z Dobrego i Natalię Grabowską z Wielgolasu.
Gabriela Majszyk z Mińska, Laura Zawadka z Michałowa i Laura Orłowska z Wołomina to zaś laureatki z klas I-III. Tutaj wyróżniono Mojrę Izak z Sulejówka i Oliwię Miąskiewicz z Dobrego.
Także dziewczęta – Emilia Szcześniak, Emilia Głodek i Maja Kalinowska wygrały w klasach IV-VI, a wśród wyróżnionych znalazł się Jakub Rozwadowski z Domu Dziecka w Mińsku Mazowieckim.
Laureatki z klas VII-VIII, czyli Zuzanna Dudek, Nela Zawadzka i Natalia Kosmowska pochodzą spoza powiatu. Podobnie z grupy najstarszej Wioletta Kwapisz i Patrycja Zawisza. Jedynakiem jest tutaj Michał Brzozowski z Sulejówka, a wśród wyróżnionych Jan Izdebski z Hipolitowa i Nikola Woźnica z Sulejówka.

Jury ogłosiło wyniki podczas sesji on-line, a dyrektor Kowalczyk zapowiadał wykonania laureatów. Wszystkim gratulujemy z nadzieją na żywe spotkanie w przyszłym roku.

Numer: 13/14 (1225/1226) 2021   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *