W czasie pandemii nawet odchodzenia na emeryturę na wymiar szczególny, czyli cichy i niepozorny. W taki sposób skończył pracę w PCPR jego dyrektor Janusz Zdzieborski. Pracował w powiecie mińskim od początku, czyli od stycznia 1999 roku. Przeżył na stanowisku kilka kadencji zarządu i radnych powiatu. Okazał się wręcz niezatapialny…

Zdzieborski emerytem

Zdzieborski emerytem

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień – mówił podczas sesji rady powiatu miński starosta. Tarczyński stwierdził, że Zdzieborski był twórcą centrum pomocy rodzinie w powiecie, a PCPR to wręcz jego dziecko. Zawsze do problemów podchodził konstruktywnie, dbając o stworzenie dobrego zespołu. Zarząd powiatu ogłosił już konkurs na nowego szefa PCPR.
Na starcie dostaliśmy od starostwa dwa biurka, maszynę do pisania i ryzę papieru. Jak jest teraz, sami widzicie – sumował Zdzieborski. Przy okazji ujawnił, że sam podjął decyzję o emeryturze, a wszystkim dziękuje za zrozumienie i współpracę. – Mam nadzieję, że to nie koniec i pożegnamy się po ludzku, czyli uściśniemy – z nadzieją żegnał dyrektora przewodniczący rady Mirosław Krusiewicz.

Numer: 13/14 (1225/1226) 2021   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *