HalinówNiebezpieczne rewiry

Mińscy wywiadowcy oraz policjanci z komisariatu w Halinowie ujawniają kolejne przypadki przestępstw narkotykowych. Funkcjonariusze zatrzymali ostatnio dwóch mężczyzn, którzy ukryli marihuanę i amfetaminę w odzieży. Do tych sytuacji doszło podczas patrolowania Halinowa i Nowego Konika.

Narko-Halinów

Niebezpieczne rewiry / Narko-Halinów

Pierwszy przypadek miał miejsce podczas kontroli pojazdu Mitsubishi, którego kierowca miał przy sobie torebkę z białym proszkiem – jak się okazało – amfetaminą. Mężczyzna usłyszał zarzut karny posiadania narkotyku, do czego przyznał się i poddał karze grzywny.

Natomiast w Nowym Koniku mundurowi podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn siedzących w stojącym na uboczu, w ciemnym miejscu BMW. Podczas kontroli policjanci znaleźli ukryty w bieliźnie jednego z podejrzanych susz roślinny. Policjanci zabezpieczyli również małą wagę elektroniczną. Z zabezpieczonej ilości marihuany można było przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyku. 22-latek trafił do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzut karny, do którego przyznał się i poddał karze grzywny.

Numer: 11/12 (1223/1224) 2021   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *