W sobotę 12 grudnia na hali sportowej SP-1 zostały rozegrane 3. Mistrzostwa Polski w brazylijskim jiu jitsu dla dzieci i młodzieży. Zawody cyklicznie organizowane przez MKS MMA TEAM i tym razem przyciągnęły licznie pasjonatów parterowych sztuk walk do Mińska Mazowieckiego.

Trzecie brazylijskie

Trzecie brazylijskie

Na macie stawiło się prawie 260 zawodników z Polski oraz gościnnie z Czech. Miasto nad Srebrną odwiedziło ponad 40 klubów, m.in. z Białegostoku, Suwałk, Pabianic, Wrocławia, Olsztyna, Łodzi, Warszawy, Łęcznej, Stalowej Woli, Lublina i Rzeszowa.
W 60 kategoriach wagowych toczyli swoje pojedynki dzieci i młodzież w wieku od 5-16 lat. Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy medal i słodki upominek, a najlepsi nagrody rzeczowe.
Złoto zdobyli Jarosław Bodecki, Maciej Mruzek i Wiktor Budkiewicz. Srebrne krążki zawisły na piersiach: Stanisława Lecha, Andrzeja Frankiewicza, Laury Pachacz, Antoniego Rosy, Aleksandry Bodeckiej, Agaty Lipskiej, Karola Truszewskiego i Kacpra Pernacha, a brązowe: Damiana Wieczorka, Aleksandra Kozłowskiego, Jana Chwesiuka, Wojciecha Krupy, Bartosza Pietrasika, Ivana Novyka, Jakuba Woźniaka oraz Szymona Rutkowskiego.
Sprawny przebieg zawodów był możliwy dzięki niezawodnej klubowej ekipie, za co organizatorzy składają wielkie podziękowania. Mimo trwającej pandemii udało nam się zorganizować kolejną ogólnopolską imprezę sportową.

Numer: 1/2 (1213/1214) 2021   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *