Nie było jak zawsze dużej hali, sześciu mat i tłumu ludzi, bo w normalnych okolicznościach Turniej Mikołajkowy Taekwon-do ITF Akademii Sztuk Walki tak właśnie wyglądał. Tym razem trener Dawid Matwiej zadecydował, że 13. edycja zawodów będzie miała inny przebieg. Ze względu na bezpieczeństwo podopiecznych i przepisy sanitarne przeprowadzono konkurencje podczas treningów każdej z poszczególnych grup.

Mikołajkowy w rygorze

Mikołajkowy w rygorze

Przez cały tydzień od 7 do 11 grudnia we wszystkich sekcjach Akademii Sztuk Walki, taekwon-do, kick-boxing, taniec, fitness, akrobatyka, samoobrona dla kobiet, zawodnicy otrzymali wyjątkowe upominki od Świętego Mikołaja. Atmosfera była iście świąteczna, dzieci, młodzież, a nawet dorośli bardzo ucieszyli się z takiej niespodzianki.
Organizatorzy dziękują wszystkim wolontariuszom – śnieżynkom i reniferom, zaangażowanym w przeprowadzenie turnieju. Dziękują też instruktorom – Aldonie Szewczyk, Zuzannie Szewczyk i Patrykowi Matwiejowi – za przeprowadzenie Mikołajek w swoich sekcjach. Podziękowania należą się też sponsorom oraz gminie Dębe Wielkie za dofinansowanie turnieju i dobrą współpracę przy projektach.

Numer: 1/2 (1213/1214) 2021   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *