Powiat mińskiIntegracja w Człekówce

W sobotę, 15 czerwca 2013 roku słuchacze wszystkich semestrów oraz kadra pedagogiczna Centrum Kształcenia Edukator, już po raz trzeci wzięli udział w zorganizowanej przez dyrektorkę Renatę Wilamowską imprezie integracyjnej, która odbyła się w Karczmie Człekówka w Kołbieli.

Zabawa z EDUKATOREM

Integracja w Człekówce / Zabawa z EDUKATOREM

Impreza była wspaniałą okazją do bliższego zapoznania się ze sobą słuchaczy i nauczycieli. Celem spotkania była większa integracja poprzez wspólne rozmowy i zabawy oraz czas spędzony razem.W imprezie uczestniczyło około 200 osób.  Przyjęciu towarzyszyła wspaniała atmosfera, a na zaproszonych gości czekała moc wrażeń i atrakcji oraz dania z grilla i napoje. Wszystko przy wspaniałej muzyce zapewnionej przez zespół Fanaberia. Zabawa na tyle się rozkręciła, że gościom było się trudno rozstać. Jak pisał Mark Twain – ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.

Każdy chętny może zażyć tej zabawy z Edukatorem. Właśnie rozpoczęli rekrutację na nowy rok szkolny 2013. Należy zgłosić się do sekretariatu szkoły – ul. Warszawska 157 lok. 14 w Mińsku, tel. 25 758 01 41 lub 727 621 998.

Numer: 26 (821) 2013   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *