Dębe WielkieSportowe Górki

W weekend 15-16 czerwca 2013 r. w dębskich Górkach Akademia Sztuk Walki Taekwon-do ITF i kickboxingu przygotowała wspaniałe wydarzenie dla miłośników koreańskich sztuk walki.

Walki szkoleniowe

Sportowe Górki / Walki szkoleniowe

Odbyło się tam seminarium szkoleniowe przygotowujące do egzaminów na stopnie uczniowskie. Seminarium i szkolenie z części teoretycznej prowadziła instruktorka Joanna Mazurowska I Dan na co dzień prowadząca zajęcia w Cygane, Brzezinach, Brzózem jak również w przedszkolach z powiatu mińskiego. Część praktyczną przeprowadził instruktor Dawid Matwiej V Dan prowadzący zajęcia w Dębem Wielkim, Stojadłach, jak również w mińskim centrum Taekwon- do Tradycyjnego w GM-2 w Mińsku.

Podczas sześciu cykli treningowych adepci w różnym wieku poznawali nie tylko tajniki sztuki walki taekwon-do, ale również historię wielkich mistrzów, sekrety, zasady oraz etykietę podczas treningów czy egzaminów. Seminarium zbiegło się w czasie z 11 rocznicą śmierci twórcy taekwon-do gen. Choi Hong Hi. Jako klub, który kultywuje tradycję Taekwon- do ITF w jego najczystszym wydaniu pod okiem syna twórcy taekwon-do GM Choi Jung Hwa uczcili ten dzień odpowiednim ukłonem podczas każdego treningu

– To wspaniałe seminarium nie udałoby się, gdyby nie dyrektor szkoły podstawowej w Górkach pani Katarzyna Rosochacka – za co serdecznie dziękujemy – podsumowuje trener Matwiej. Zaprasza również na stronę internetową klubu www.asw-tkd.pl, a także na treningi, pokazy i seminaria, które już przygotowują na przyszły sezon.

Numer: 26 (821) 2013   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *