Sposoby na zarazę

Panie Redaktorze, przede wszystkim gratuluję 25-lecia popisowej działalności na – jak to mówiono w PRLu – niwie medialnej. Nie mam czasu, więc od razu pytam, czy można pozbyć się koronusa znanym już lekiem? Tak, bo oto nikomu bliżej nieznany pulmonolog Włodzimierz Bodnar z Przemyśla twierdzi, że dość szybko można ustabilizować znakomitą większość ciężkich przypadków. Lekiem jest Viregyt K zawierający amantadynę, która hamuje wczesne stadium replikacji każdego wirusa. Skoro pomaga, to dlaczego z uporem maniaka czekamy na szczepionki, a właściwie na cud...

Wykruszy wirusy

Nie wierzyłem, gdy czytałem, że ów lekarz od lutego ma udokumentowane ponad sto przypadków wyleczeń i codziennie przybywa ich po  kilkanaście. Znaczna część ich była o dość ostrym przebiegu. Część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu.
W ostatnich dniach miał okazję na sobie przetestować ten sposób leczenia. Także zachorował na Covid-19, a jego przypadek był ciężkim atakiem ze względów kardiologicznych. Po 48 godzinach objawy zaczęły ustępować, a pomógł właśnie dostępny w aptekach za 20 zł przeciwwirusowy Viregyt K.
Lekarz prosi, by nie stosować leku na własną rękę. Leczenie powinno być stale nadzorowane przez lekarza, powinien zdawać raport o swoim stanie zdrowia. Dawki leku zależą od przebiegu choroby, wieku, metabolizmu, czy wydolności nerek. Ba, pacjent nie może samodzielnie przerywać leczenia, bo mogą być bardzo groźne, nawet śmiertelne nawroty...

Jest lek i do tego skuteczny, a tu klapa... Niestety, Bodnar bez większego odzewu próbował zainteresować swoim odkryciem Ministerstwo Zdrowia profesora Krzysztofa Simona i lekarzy Porozumienia Zielonogórskiego w całej Polsce. Postanowił więc działać w sieci i tam udało mu się dotrzeć do szerszej rzeszy odbiorców. Internetową stronę przychodni, gdzie opublikował swoją procedurę leczenia Covid-19 odwiedza już ponad sto tysięcy zainteresowanych.
Panie Redaktorze, na koniec pytanie.... Skoro polskie władze tak bardzo szukają sposobu na pokonanie Covid-19, to czemu nie są zainteresowane odkryciem Bodnara? Czy to przypadkowa głupota systemu, czy ukryty cel? Doskonale wiedzą, że szczepionki nie zadziałają, gdyż – jak zauważyli naukowcy – wirus sars-cov-2 zbyt szybko mutuje.
Każdy jednak może spróbować metody doktora Bodnara, dzwoniąc na 16 671 87 77 do przychodni Optima w Przemyślu. To nie jest wcale reklama, a może komuś pomóc.

Numer: 47/48 (1207/1208) 2020   Autor: Wasz DONOSicielKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *