HalinówNiebezpieczne rewiry

W ostatnich dniach policjanci pełniący służbę na terenie działania komisariatu w Halinowie dwukrotnie podejmowali interwencję wobec podejrzanie zachowujących się mężczyzn. W obu przypadkach funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

Halinów narkotykowy

KPP - Kronika policyjna

W pierwszym przypadku, we wtorek 3 listopada, policjanci interweniowali wobec 18-letniego mężczyzny. Podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli w torbie podręcznej susz roślinny i biały proszek.

Druga interwencja dotyczyła 33-letniego mieszkańca powiatu węgrowskiego. Mężczyzna po północy przebywał w Okuniewie, zwrócił on uwagę policjantów, a ci poddali go kontroli osobistej. Funkcjonariusze zabezpieczyli w jego portfelu foliową torebkę, w której znajdował się biały proszek.

Po przeprowadzonych narkotestach okazało się, że zabezpieczone substancje to narkotyki: marihuana, metamfetamina oraz amfetamina. Obaj mężczyźni trafili do policyjnych aresztów. 18-latek już usłyszał zarzut posiadania narkotyków i przyznał się do tego czynu. Z drugim mężczyzną będą wykonywane czynności procesowe.

Numer: 47/48 (1207/1208) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *