DobreNiebezpieczne rewiry

Do mińskiej komendy zgłosiła się zaniepokojona losem swojego męża, mieszkanka gminy Dobre. Kobieta poinformowała, że pomiędzy nią a mężem doszło do nieporozumienia, i przed chwilą otrzymała od niego niepokojącego sms-a, że jego życie jest zagrożone.

Niepokój sms-owy

KPP - Kronika policyjna

Oficer dyżurny pilnie zebrał wszelkie informacje, które pomogły ustalić miejsce pobytu 29-latka. Dużą pomocą wykazała się firma transportowa, w której pracował mężczyzna.

Z ustaleń wynikało, że 29-latek jest kierowcą ciężarówki i aktualnie przebywa pod Kluczborkiem. Dyżurny skontaktował się z tamtejszą komendą i poprosił policjantów o wsparcie. Funkcjonariusze z Kluczborka już po kilkunastu minutach namierzyli wskazanego TIR-a i zatrzymali kierowcę do kontroli. Przeprowadzili rozmowę z 29-latkiem oraz wezwali pogotowie ratunkowe.

Na całe szczęście medycy uznali, że hospitalizacja mężczyzny nie jest konieczna, jednak takie zgłoszenie oznacza zakwalifikowanie interwencji jako pilna i zawsze niezależnie od okoliczności policjanci traktują je poważnie.

Numer: 47/48 (1207/1208) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *