Mińsk MazowieckiBez litości do wolności

W porządku – chcecie wolności aborcyjnej, to proszę bardzo. Trzeba jednak zacząć od początku… od samotności, miłości, grzechu, bólu i pokuty. Wszystko działo i dzieje się od stworzenia ziemskiego padołu. Po drodze była walka o ogień, strawę, rozum, rząd dusz, przestrzeń życiową i w końcu o wolność. Była ona z wielu powodów niebezpieczna, a nawet szkodliwa, więc silniejsi ograniczali ją słabszym. Gdy robili to za bardzo lub za długo, wybuchały bunty, wojny i rewolucje. Dopiero wtedy ludzie skąpani we krwi i nienawiści marzyli o pokoju…

Z woli swawoli

Bez litości do wolności / Z woli swawoli

Doświadczanie wolności wzbudza przeróżne reakcje. Jedni się nią zachłystują, inni od niej uciekają. By zapobiec negatywnym zachowaniom, ludzie wymyślili hasła-wytrychy, jak nie ma wolności bez… odpowiedzialności, solidarności, a nawet miłości. Nie dziwmy się więc, że każda władza chce, oprócz prawa i aparatu nacisku, rządzić także emocjami.
Niewielu z nas może za Kantem powiedzieć, że nad sobą ma niebo gwiaździste, a w sobie prawo moralne. Z drugiej strony czujemy, że papież Karol miał rację, ostrzegając przed fikcją wolności, która człowieka… zniewala. Trudno też nie zgodzić się z poglądami ludzi, którzy wysyłają wulgarne zwolenniczki aborcji do krajów, gdzie kobiety mogą się skrobać do woli.

Czas na najważniejsze, czyli apel do wszelkich władz, a szczególnie posłów i senatorów, by jak najszybciej zmienili naszą Konstytucję chroniącą życie od poczęcia do naturalnej śmierci. Niech w końcu każda kobieta ma prawo nie tylko do poczęcia, ale i zabicia nowego życia, które w sobie nosi. Nie jest to takie głupie, czy wręcz nieludzkie, jak sądzą bezwarunkowi obrońcy życia. Uwolnieni od zakazów ludzie zaczynają samodzielnie myśleć, przypominają sobie o moralności, zaczynają cenić dobro i wierzyć w miłość. Uzbrojeni w takie cnoty rodzice, a szczególnie przyszłe matki na pewno nie dopuszczą się morderstwa własnego dziecka.
To nic, że znajdą się kobiety, którym złudy wolności przysłonią ich naturalne powinności. Już teraz, mimo restrykcji prawnych, do tysiąca legalnie przerwanych ciąż trzeba dołożyć ponad sto tysięcy nielegalnych skrobanek w kraju i za granicą. Wychodzi na to, że nasze żony, matki i córki mordują co czwarte poczęte dziecko.
Niech więc Polki żyją, jak chcą, niech uprawiają seks bez konsekwencji, niech skrobią się do upadłego, ale wtedy jedno jest pewne – ich chora osobowość nie przejdzie na dzieci, bo po prostu nie będą ich miały.

Z całkowitej liberalizacji prawa będą zadowoleni wszyscy. Politycy prawicy pozbędą się opozycji, patrioci – konfidentów, a naród – lewicowej zakały.
Zanim posłowie zliberalizują Konstytucję RP, wielu kobiet dotknie zaraza, a może nawet śmierć. Nie bądźcie głupie, nie dajcie się ponieść emocjom. Jeszcze przyjdą takie czasy, że będziecie mogły skrobać się do woli i mordować dzieci bez ograniczeń. A gdy przyjdzie starość i staniecie się społecznymi wrzodami, nie liczcie na opiekę, a eutanazję. Wtedy sprawiedliwości stanie się zadość, a wy wreszcie osiągniecie własne dzieciobójcze piekło…

PS. Jeśli fanom wolności byłoby za mało, trzeba jak najszybciej zliberalizować używki, czyli uwolnić ceny alkoholu, papierosów, a przede wszystkim przestać karać za narkotyki. Wszystko zgodnie z ludowym porzekadłem, że dobrego karczma nie zepsuje, a złego i kościół nie naprawi.

Numer: 45/46 (1205/1206) 2020   Autor: Wasz REZONatorKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *