SiennicaNiebezpieczne rewiry

Przed kilkoma dniami policjanci interweniowali w gminie Siennica, gdzie doszło do awantury domowej. Zostali wezwani na miejsce przez domowników 24-letniego mężczyzny, który groził swojej konkubinie i jej matce. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, awanturnik się uspokoił. Alkomat wykazał u niego ponad 1,5 promila alkoholu.

Awantura o ubrania

KPP - Kronika policyjna

Wywiadowcy ustalili, że 24-latek chciał dostać się do budynku w celu zabrania swoich ubrań. Uszkodził zaparkowany na posesji samochód oraz wybił szyby w oknach domu. Kobiecie groził wyrządzeniem krzywdy, jeśli nie otworzy mu drzwi.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, śledczy przedstawili mu dwa zarzuty karne: zniszczenia mienia na łączną sumę strat 1500 zł oraz kierowania gróźb karalnych kierowanych wobec matki swojej konkubiny. 24-latek przyznał się do tych czynów i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny i pozbawienia wolności w zawieszeniu. Został także zobowiązany do naprawienia wyrządzonej szkody. Policjanci będą teraz monitorować sytuację tej rodziny.

Numer: 45/46 (1205/1206) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *