Mińsk MazowieckiNiebezpieczne rewiry

Dwóch 18-latków z Siedlec podejrzanych jest o kilka kradzieży dokonanych na terenie Mińska i Stojadeł. Zostali zatrzymani podczas próby wyniesienia sprzętu RTV. Jak się okazało, wcześniej w innych sklepach ukradli też m.in. alkohol, perfumy, jedzenie oraz sprzęt RTV.

Zuchwali złodzieje

KPP - Kronika policyjna

Młodzi mężczyźni trafili do aresztu. Jak podaje policja, wykazali swoim zachowaniem wysoce lekceważące podejście do prawa i cudzej własności. Kiedy kilka godzin wcześniej ukradli perfumy z drogerii i zostali złapani przez policjantów. Mimo zastosowanych środków karnych w postaci wniosku o ukaranie dla jednego z mężczyzn i mandatu dla drugiego, po pewnym czasie ponownie próbowali ukraść towar ze sklepu.

Już na tym etapie postępowania 18-latkowie usłyszeli zarzuty karne kradzieży i usiłowania kradzieży. Przyznali się do tych czynów. Sprawa jest jednak rozwojowa i śledczy nie wykluczają rozszerzenia zarzucanych im czynów, a także zatrzymań innych osób mogących brać udział w opisanych kradzieżach. Jak wynika z policyjnych rejestrów, wspomniana dwójka była już wcześniej wielokrotnie karana za kradzieże.

Numer: 41/42 (1201/1202) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *