CegłówCegłów na siłowni

Cegłów wyraźnie stawia na ciężką atletykę. Na razie nie są to olimpijskie ciężary, a ciała naszpikowne mięśniami. Wszystko dzięki siłowni, którą na piętrze hali sportowej prowadzi Albert Szczygielski. Efekty murowane, skoro ćwiczących prowadzi mistrz Polski i Europy w kulturystyce. Właśnie tę ostoję budowania masy i siły nazwano Cegielnią…

Przednia Cegielnia

Cegłów na siłowni / Przednia Cegielnia

Nadanie nazwy nie musi być uroczyste, ale głośne medialnie. Niech się wszyscy dowiedzą, że to nie pierwsza lepsza siłownia, a równorzędna już znanym i uznanym.
Stąd na spotkanie zaproszono władze gminy i właśnie media, by oprawa była godna i poszła w świat. Wójt Uchman nie ukrywał, że obecnie ćwiczy przy stole ping-pongowym, ale przyjdzie też czas na hantle, atlasy i dźwignie. Znał też nazwę siłowni, ale do końca jej nie zdradził.
Szczygielski zaś zapewniał, że w siłowni Cegielnia każdy znajdzie coś dla siebie. Wyżyją się zarówno początkujący, jak i zaawansowani zawodnicy. Bywalcy siłowni w strefie kardio mają do swojej dyspozycji bieżnie, urządzenie wioślarskie i najwyższej klasy orbitreki.
W strefie maszyn dostępne różnego rodzaju wyciągi, suwnice, urządzenia dźwigowe z oryginalną maszyną do ćwiczeń wzmacniających mięśnie kręgosłupa oraz mięśnie brzucha.
W strefie wolnych ciężarów można zaś skorzystać z wielu kompletów sztang i sztangielek. Wszystko to mieści się w przestronnym klimatyzowanym i wentylowanym pomieszczeniu.
Nie za darmo, ale początki są względnie tanie – do stu złotych za miesiąc. W Cegielni honorowane są karty MULTISPORT, FITPROFIT oraz OK SYSTEM, a najbardziej karta cyfrowa umożliwiająca wejście. Można ją zdobyć odpowiadając na pytanie – Przy której ulicy w Cegłowie funkcjonuje siłownia Cegielnia? Odpowiadamy mailem na adres naczelny@co-slychac.pl

Numer: 39/40 (1199/1200) 2020   Autor: J. Zbigniew PiątkowskiKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *