Dębe WielkieNiebezpieczne rewiry

Policjanci z Halinowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie. Jak wynikało z zawiadomienia, do tego zdarzenia doszło pod koniec sierpnia w rejonie jednej z posesji w gminie Dębe Wielkie.

Poszło o kieliszki

KPP - Kronika policyjna

Do 19-latka przyszli jego znajomi i po krótkiej wizycie zabrali kieliszki. Kiedy zgłaszający chciał odebrać swoją własność, doszło do awantury, która przerodziła się w rękoczyny. Trzech mężczyzn w wieku od 17 do 34 lat wspólnie pobiło 19-latka, powodując u niego obrażenia ciała w postaci złamania kości nosa, licznie zasinienia i zadrapania.

Policjanci już kolejnego dnia ustalili trójkę mężczyzn biorących udział w zdarzeniu i zatrzymali dwóch z podejrzanych – 17- i 34-latka. Trafili oni do aresztu, a w tym czasie dzięki współpracy z policjantami z sąsiedniej jednostki w Skórcu, zatrzymano trzeciego, tj. 17-letniego mieszkańca gminy Wodynie.

Młody mężczyzna został przesłuchany przez funkcjonariuszy ze Skórca i podobnie jak dwaj pozostali usłyszał zarzut pobicia. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Dwaj podejrzani przyznali się do zarzucanego czynu. Teraz postępowanie trójki mężczyzn oceni sąd.

Numer: 37/38 (1197/1198) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *