SulejówekNiebezpieczne rewiry

Pracownicy polskiej grupy energetycznej ujawnili w trakcie kontroli jednej z posesji w Sulejówku nielegalny pobór prądu. Stwierdzono, że właścicielka posesji odpowiada za podłączenie do sieci przewodów elektrycznych z pominięciem licznika poboru energii.

Prąd na hazard

KPP - Kronika policyjna

Obecni na miejscu policjanci ujawnili zamknięte pomieszczenie, do którego doprowadzone były przewody z nielegalnego źródła. Po wejściu do środka okazało się, że znajduje się tam 5 automatów do gier hazardowych. Policjanci zabezpieczyli automaty, a także znajdującą się w pomieszczeniu gotówkę w kwocie niemal 4 tys. złotych.

Na miejscu zatrzymano 33-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez jedną z komend rejonowych w Warszawie w sprawie kradzieży. Mężczyzna oraz 49-letnia kobieta, właścicielka posesji, trafili do aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu kradzieży energii elektrycznej. Materiały dotyczące zatrzymanych automatów do gier przekazane będą finansowym organom ścigania. Kobiecie grozi wysoka kara pozbawienia wolności i kary finansowe.

Numer: 31/32 (1191/1192) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *