Mińsk MazowieckiNiebezpieczne rewiry

Mińscy dzielnicowi zatrzymali podejrzanych o dokonanie w połowie czerwca w rejonie stacji PKP Anielina kradzieży rozbójniczej. Doszło tam do szarpaniny między trójką znajomych, podczas której została skradziona karta bankomatowa. Kiedy pokrzywdzony chciał ją odzyskać, mężczyzna i kobieta zaczęli go bić, szarpać i uderzać butelkami po głowie, a później odeszli.

Rozbój na Anielinie

Niebezpieczne rewiry / Rozbój na Anielinie

Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania sprawców. Sprawdzili wszelkie miejsca, gdzie mogli się ukryć. Spływające informacje wskazywały, że mężczyzna i kobieta, którzy nie posiadali stałego miejsca zamieszkania, wyjechali z Mińska. Po kilku dniach mundurowi otrzymali informacje, że sprawcy przestępstwa wrócili do miasta i przebywają na ul. Szpitalnej. Na miejscu zastali 45-letniego mężczyznę i 40-letnią kobietę, którzy zostali zabrani do aresztu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzuty popełnienia kradzieży rozbójniczej, za co grozi nawet do 10 lat więzienia. Jednak na razie zostali oni tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Numer: 29/30 (1189/1190) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *