CegłówCegłów urodzinowy

Obchody 30-lecia samorządu terytorialnego w gminie Cegłów rozpoczęto 25 maja na nadzwyczajnej sesji rady gminy. W tym dniu radni przyjęli poprzez aklamację stanowisko dotyczące upamiętnienia 30-lecia samorządu, a także posili się jubileuszowym tortem…

Samorząd z energią

Cegłów urodzinowy / Samorząd z energią

Dwa dni później miało miejsce uroczyste spotkanie pracowników cegłowskiego urzędu. Wójt Marcin Uchman złożył swoim podwładnym podziękowania za codzienną pracę wykonywaną na rzecz mieszkańców. Wyraził również nadzieję, że ten perłowy jubileusz wleje w serca pozytywną energię, która zaowocuje kolejnymi sukcesami.
Gmina Cegłów nie zapomniała również o osobach, które przez ostatnie 30-lecie pełniły służbę na rzecz gminnej wspólnoty. Wszystkim byłym i obecnym samorządowcom przekazano listy z podziękowaniami i wyrazami uznania za dotychczasowe działania. Pracownicy urzędu odwiedzili także ponad 80 grobów byłych pracowników, sołtysów i radnych, pozostawiając pamiątkowe znicze.
Główne obchody 30-lecia samorządu gminy Cegłów planowane są jesienią, oczywiście pod warunkiem ustabilizowania się sytuacji epidemicznej.

Numer: 27/28 (1187/1188) 2020   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *