Trener Jacek Tomkiewicz z mińskiego Klubu Kolarskiego V-MAX wystąpił z wakacyjną propozycją skierowaną do dzieci. Zamiast przesiadywać przed komputerem lub nudzić się w domu mogą one aktywnie i zdrowo spędzić wolny czas na rowerze. Właśnie uruchomiony został projekt ogólnodostępnych i darmowych treningów kolarskich dla dzieci z powiatu mińskiego z klas II-VI prowadzonych przez trenera Jacka Tomkiewicza.

V-MAX na wakacje

V-MAX na wakacje

Już na początku wszystkich spotkań przeprowadzony zostanie wstępny przegląd techniczny rowerów. W trakcie zajęć położony zostanie nacisk nie tylko na kształtowanie umiejętności technicznych czy wydolnościowych, ale również na sprawne, bezpieczne i zgodne z przepisami przemieszczanie się na rowerze. Nie zabraknie również czasu na wspólne wycieczki plenerowe. Dzieci, które wykażą chęć dalszego rozwoju i pogłębiania kompetencji kolarskich, mają otwartą drogę do wstąpienia w szeregi profesjonalnego klubu V-MAX.

Uczestnicy wakacyjnych treningów powinni mieć własny rower i kask. W myśl zasady, że rower łączy pokolenia obecność i uczestnictwo rodziców na zajęciach będzie mile widziane.

Treningi będą miały miejsce w każdy poniedziałek. O 13.30 trener Tomkiewicz zaprasza do Janowa, o 16.00 do Dębego Wielkiego, a o 18.30 do Dropia. Wszystkie zajęcia rozpoczną się w okolicach tamtejszych szkół.

Numer: 27/28 (1187/1188) 2020   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *