Powiat mińskiSukcessy w judo

W sobotę 8 czerwca 201 3r. w Warszawie na Żoliborzu odbył się ogólnopolski turniej judo dzieci i młodzików ŻOLIBORZ JUDO CUP.

Kontra na medal

Sukcessy w judo / Kontra na medal

Nie zabrakło na nim zawodników UKS Judo KONTRA. W kategorii dzieci złote medale zdobyli: Jakub Kretowicz – waga 46 kg, Dominika Adamczyk – 44 kg i Patryk Pszonka – 60 kg. Ze srebrem wróciła Aleksandra Polkowska – waga 33kg, a brąz wywalczyli Franciszek Zieliński – 39 kg i Adrian Lema – 55 kg. Na IV miejscu sklasyfikowano Karolinę Mielcarz, waga 33 kg, a na VII pozycji – Pawła Zajdela – 33 kg. W kategorii Młodziczek złoty medal zdobyła Katarzyna Przyczyna – waga 48 kg. W punktacji drużynowej UKS Judo KONTRA zdobył V miejsce i piękny puchar.

Tego samego dnia w Płocku rozegrano VIII mistrzostwa Płocka w judo juniorów młodszych i juniorów. W kategorii juniorów młodszych złoty medal zdobył Tomasz Sternicki – 55 kg, a srebrny – Mikołaj Popis, waga 73 kg. W kategorii juniorów złoto wywalczył Rafał Rusiecki – waga 81 kg, a srebrny – Robert Rybczyński, waga 90 kg.

Numer: 25 (820) 2013   Autor: (red)